Włodzimierz Cimoszewicz chory na raka!

Niedawno świat obiegła informacja o kolizji drogowej, w której w miejscowości Hajnówka Włodzimierz Cimoszewicz potrącił rowerzystkę. Jako usprawiedliwienie, sprawca podał, że dwa dni wcześniej wykryto u niego chorobę nowotworową.

Włodzimierz Cimoszewicz chory na raka – co wiemy o jego nowotworze?

Oko Włodzimierza Cimoszewicza
Oko Włodzimierza Cimoszewicza

Niestety sprawa wyszła na jaw, kiedy Włodzimierz Cimoszewicz potrącił rowerzystkę na przejściu dla pieszych w Hajnówce (więcej o zdarzeniu pisaliśmy tutaj). Wtedy podczas medialnej burzy wydał oświadczenie, w którym dodał, że przyczyną kolizji mogło być jego złe samopoczucie spowodowane otrzymaniem informacji, że wykryto u niego nowotwór.

Czy Włodzimierz Cimoszewicz dostał wyrok śmierci?

Dla większości osób nowotwór to wyrok śmierci. Sądząc po tym, że informacja była na tyle przygnębiająca dla byłego premiera RP, że spowodowało to nieuwagę i kolizję drogową, to musi to być sprawa wielkiej wagi. Nie wiemy jednak jeszcze niczego więcej prócz tego, co sam zainteresowany podaje w oświadczeniu:

„Nie wykluczam również, ze bolesna dla mnie informacja sprzed dwóch dni o wykryciu u mnie choroby nowotworowej mogła mieć wpływ na moje samopoczucie.”

Wlodzimierz Cimoszewicz

Czy nowotwór premiera Cimoszewicza ma związek z jego opadającym okiem?

Nie mamy żadnych szczegółowych informacji na ten temat, jednak internet wrze już od spekulacji. Niedawno zauważono u Włodzimierza Cimoszewicza opadającą powiekę prawego oka. Niemniej jednak nie wiemy, czy ma ona związek z nowotworem, o którym wspomniał w oświadczeniu premier. Przypominamy też, że taki efekt mogą dać także inne schorzenia takie jak udar, choroba Parkinsona, uraz fizyczny i inne.

Będziemy Państwa informować na bieżąco.

Obserwuj i podziel się:

One comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *