BĘDZIE GTA 6! TO PEWNE! ROCKSTAR POTWIERDZIŁ!

Mamy sporo nowych wiadomości od firmy Rockstar, producenta słynnej serii Grand Theft Auto. Co firma zdradziła swoim fanom o kolejnej odsłonie sagi? Newsy są o tyle doniosłe, że przez ponad 10 lat firma całkowicie milczała na temat swoich planów odnośnie kolejnej części, czyli o GTA VI, a dzisiaj…

GTA VI
Rockstar potwierdził w mediach społecznościowych prace nad kolejną częścią serii Grand Theft Auto! // źródło: screen wypowiedzi

Na dołączonym screenie z postu facebookowego czytamy:

Przy bezprecedensowej długowieczności GTAV, wiemy, że wielu z was przez długi czas pytało o nową odsłonę serii Grand Theft Auto.

Z każdym nowym projektem, naszym celem jest wydostać się poza to, co stworzyliśmy poprzednim razem.

Jesteśmy radzi, że możemy potwierdzić, że aktywny rozwój następnej odsłony serii jest w toku.

Więcej opublikujemy, jak tylko będzie to możliwe, więc prosimy śledzić Rockstar Newswire z oficjalnymi szczegółami.

W imieniu całego zespołu, dziękujemy za każde wsparcie i nie możemy doczekać się, by wkroczyć z wami w przyszłość!

FB: Rockstar Games

Taką wiadomość opublikowano na oficjalnych kanałach społecznościowych i stronach Rockstar Games (tłumaczenie autora artykułu)!

GTA 6 nadchodzi – to oficjalne!

Oczywiście Rockstar – jak to Rockstar – nie opublikował nic więcej. Wypowiedź jest jak zwykle lakoniczna, ale z tego, co czytamy powyżej już teraz można wywnioskować kilka ciekawych szczegółów. Biorąc pod uwagę wcześniejsze gry z serii GTA i tenże, oficjalny komunikat, możemy przypuszczać, jakie będzie nowe GTA.

Otóż w pozostałych niusach, na stronie NEWSWIRE, Rockstar ogłasza prace nad rozwojem GTA 5 i przeniesieniem go do nowej generacji konsol. W grę wchodzi m.in. przeniesienie serii do rozdzielczości 4K i 60fps, pogłębienie zasięgu rysowania – czyli ogólnie rzecz ujmując: update graficzny. Gracze z pewnością ucieszą się z tego pod warunkiem, że znowu nie trzeba będzie za to płacić jak w przypadku ostatniego remake’u trylogii starszych odsłon GTA, który – notabene – nie był za bardzo udany i zwykli moderzy zrobili to lepiej.

Jakie będzie GTA 6?

Biorąc pod uwagę pozostałe newsy (nie tylko ten o GTA6), możemy się spodziewać, że najnowsze Grand Theft Auto będzie sięgać znacznie dalej, niż tylko 4K i 60 fps. Spodziewalibyśmy się raczej Ray-tracingu, jakiegoś proceduralnego świata i jak to pisali czegoś „poza to, co stworzyliśmy poprzednim razem”.

Co takie stwierdzenia mogą oznaczać, nie wiemy, ale z pewnością jest na co czekać. Świat w GTA V był ogromny i bardzo różnorodny. Wiemy też, że wiele gier dysponowało znacznie większymi mapami, zatem w pierwszej kolejności spodziewać się należy ogromnego, otwartego świata w GTA 6 – jeszcze bardziej szczegółowego i jeszcze bardziej realistycznego niż poprzednim razem.

Do tego doliczmy zapierającą dech w piersiach (ale płynną i dobrze zoptymalizowaną) grafikę, mnóstwo pojazdów, aktywności pobocznych, długą fabułę, ciekawy tryb online i będziemy mieć na co czekać. Wiadomość od Rockstar Games podsyca to oczekiwanie, bo tak naprawdę wręcz prowokuje do snucia domysłów i wysnuwania wniosków i oczekiwań jakie ma być nowe GTA VI!

AK

Nasza reklama koszulek z nadrukiem SUCHE KOSZULKI: t-shirt, koszulka, nadruk, bluza, kubek, poduszka, torba, etui na telefon!
Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *