CZY MOŻNA ZAROBIĆ NA SPRZEDAŻY UŻYWANEJ ODZIEŻY ?

Zapewne każdy z nas ma w mieszkaniu szafę, zapełnioną ubraniami, które od kilku sezonów czekają na swój moment. Jak pozbyć się nieprzydatnych ubrań i jeszcze na tym zarobić? Gdzie można sprzedać odzież zalegającą w szafie? Czy ktoś w ogóle kupuje używane ubrania?

Kupowanie i noszenie używanej odzieży już dawno przestało być kojarzone z niezamożnością. Przeglądając portale z używanymi ubraniami często natrafiamy na produkty znanych projektantów i luksusowych marek.

Według ostatnich danych GUS – “Krajowy rynek odzieży używanej szacowany jest na 5–6 mld zł rocznie. Już ponad 10 mln dorosłych Polaków ubiera się w sklepach z odzieżą używaną.”

Internetowy second hand!

Ubrania zalegające w szafie
Można zarabiać na sprzedaży ubrań, które zalegają w szafach! // źródło: pexels.com

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą używanych ubrań, ale nie wiesz od czego zacząć? Skorzystaj z powszechnego narzędzia komunikacji – Internetu. Jeśli nie posiadasz strony internetowej i nie chcesz ponosić kosztów związanych z prowadzeniem tradycyjnego sklepu, powinieneś skupić się przede wszystkim na portalach. 

Jednym z takich portali, gdzie można sprzedawać używane ubrania, jest Vinted. W swojej reklamie Vinted zadaje pytanie “Nie nosisz tego?”, daje nam wskazówkę: “Sprzedaj” i zachęca: “Dołącz do społeczności, która liczy już 12 milionów stylowych kobiet.”

12 milionów potencjalnych osób zainteresowanych zakupem mojego sweterka?! Cóż chcieć więcej!?

Czy warto założyć konto na Vinted?

Vinted to serwis, który wzmacnia się coraz bardziej. Jego forma i użytkowanie jest przyjazne, a korzystanie z możliwości zakupów jest bezpieczne. 

O intensyfikacji tego portalu świadczy nowa aplikacja Vinted. Można z niej w prosty sposób korzystać na urządzeniach mobilnych. Warto też wspomnieć, że Vinted współpracuje ze znanymi firmami kurierskimi.

Każdy może skorzystać z aplikacji Vinted za darmo!

Vinted nie pobiera prowizji od sprzedanej rzeczy, ani za posiadanie konta. To bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja, która udziela informacji początkującym użytkownikom na każdym kroku. 

Zakładasz konto, robisz zdjęcia produktom, które chcesz sprzedać, ustalasz cenę i wystawiasz. Teraz pozostaje Ci czekać, aż ktoś je kupi. Jeśli tak, to je wysyłasz. Pieniądze za produkt trafiają do Twojego wirtualnego portfela, z którego potem możesz je przelać na swoje konto bankowe. 

Jak osiągnąć zysk na sprzedaży na Vinted?

Na Vinted obowiązuje system sprzedaży, w którym najwięcej czasu poświęcimy na robienie i obróbkę zdjęć, mierzenie ubrań i robienie do nich opisów.

 Twój dochód zależy od:

  • ilości sprzedawanych ubrań, 
  • ich stanu,
  • dobrego zaprezentowania produktu, 
  • zdjęć w sensownej stylistyce, 
  • realistycznej ceny, 
  • Twojego zaangażowania,

Na Vinted użytkownicy szukają najczęściej:

  • ubrań markowych 
  • zestawów odzieżowych (chcą zaoszczędzić na wysyłce)

Na Vinted sprzedajesz rzeczy, które nieużytecznie leżą w Twojej szafie. Możesz również wyszukiwać klasyczne, oryginalne ubrania w „ciucholandach” lub na wyprzedażach. Wystawiasz je na Vinted w lepszej cenie i tak zarabiasz!

Nie trzeba być od razu blogerką modową, aby osiągnąć sukces sprzedając ubrania na Vinted! Na sprzedaży używanej odzieży na można tam osiągnąć całkiem niezły zysk!

VT

Nasza reklama koszulek z nadrukiem SUCHE KOSZULKI: t-shirt, koszulka, nadruk, bluza, kubek, poduszka, torba, etui na telefon!
Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *