TOP GUN wraca do kin z dopiskiem MAVERICK. Zobacz zwiastun!

Dobre wiadomości dla miłośników dobrego kina akcji i prostej, ale porywającej muzyki filmowej; Top Gun Maverick w kinach w 2020 roku! W tytułowej roli Tom Cruise…

Top Gun: Maverick – obsada

U boku Toma Cruisa zobaczyć będzie można prawdziwie gwiazdorską obsadę. Artyście towarzyszyć będą m.in. Val Kilmer, Jon Hamm, Ed Harris, Miles Teller, Jennifer Connely i wielu innych, znanych aktorów. O czym będzie opowiadać nowy Top Gun? Tego jeszcze nie wiemy. Na razie mamy do dyspozycji tylko bardzo obiecujący zwiastun.

Top Gun: Maverick – fabuła

Teaser Poster/WIkipedia

Ze zwiastunu natomiast można wyłapać pewne szczegóły. Zaczynając od tych najmniejszych, z pewnością w grę będzie wchodził płomienny i burzliwy romans. Być może nawet główny bohater, Maverick (Tom Cruise), stanie przed trudnymi, życiowymi wyborami?

Dalej idąc, głównym rysem fabularny filmu Top Gun Maverick będzie prawdopodobnie trudny i buńczuczny charakter tytułowego Mavericka. W pierwszej części Top Gun z 1986 roku główna postać nie umiała podporządkować zasadom obowiązującym w szkole latania. Były to jednak inne czasy. Czy w latach 20-tych nowego millenium da się kogoś takiego tolerować?

Kolejna i największa rzecz, jaka rzuca się w oczy w prezentowanym poniżej zwiastunie, to zapierające dech w piersiach efekty specjalne, niskie przeloty F18 Hornet i praca na lotniskowcach. Tego na pewno w filmie nie zabraknie!

Zwiastun Top Gun: Maverick

https://www.youtube.com/watch?v=h1RC3Htq3U0
Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *