Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP! Jest oświadczenie aktorki!

Niedawno znana aktorka, prowadząca wiele programów rozrywkowych na TVP, Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona. W mediach zawrzało, a spekulowano m.in. o tym, iż jest to kara za poglądy polityczne pani Barbary (poparcie Trzaskowskiego), które miałyby nie podobać się obecnej władzy (np. Jackowi Kurskiemu – prezesowi TVP). Sama zainteresowana odniosła się do niniejszych spekulacji osobiście i nie szczędziła przy tym szczerości i bezpośrednich stwierdzeń. Widoczny w jej wypowiedzi był żal do stacji TVP:

(…) Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. (…)

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan – zwolniona z TVP

Aktorka prowadziła popularne programy rozrywkowe takie jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, „Kocham Cię Polsko” czy „Dance Dance Dance”. Niedawno dowiedziała się, że jej kontrakt dobiegł końca i musi szukać pracy gdzie indziej. Z pewnością dla tak lubianej aktorki ofert pracy nie zabraknie, a skandal dodatkowo przysporzył jej sławy. Zatem jeśli miała to być jakakolwiek kara, to może mieć odwrotny od zamierzonego efektu – wyjdzie jej na dobre!

Barbara Kurdej-Szatan – oświadczenie:

https://www.instagram.com/p/BzStR_-IrnT/?utm_source=ig_embed
Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *