Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z TVP! Jest oświadczenie aktorki!

Niedawno znana aktorka, prowadząca wiele programów rozrywkowych na TVP, Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona. W mediach zawrzało, a spekulowano m.in. o tym, iż jest to kara za poglądy polityczne pani Barbary (poparcie Trzaskowskiego), które miałyby nie podobać się obecnej władzy (np. Jackowi Kurskiemu – prezesowi TVP). Sama zainteresowana odniosła się do niniejszych spekulacji osobiście i nie szczędziła przy tym szczerości i bezpośrednich stwierdzeń. Widoczny w jej wypowiedzi był żal do stacji TVP:

(…) Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. (…)

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan – zwolniona z TVP

Aktorka prowadziła popularne programy rozrywkowe takie jak „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, „Kocham Cię Polsko” czy „Dance Dance Dance”. Niedawno dowiedziała się, że jej kontrakt dobiegł końca i musi szukać pracy gdzie indziej. Z pewnością dla tak lubianej aktorki ofert pracy nie zabraknie, a skandal dodatkowo przysporzył jej sławy. Zatem jeśli miała to być jakakolwiek kara, to może mieć odwrotny od zamierzonego efektu – wyjdzie jej na dobre!

Barbara Kurdej-Szatan – oświadczenie:

View this post on Instagram

Skoro już wszystko wiadomo… parę słów ode mnie 🙂 to były piękne lata ! Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam ! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem. Chciałabym ogromnie podziękować: Rinke Rooyens – za to, że zawsze we mnie wierzyłeś i wciąż wierzysz i ufasz! Tomuś @tomaszkammel za wszystkie słowa wsparcia, pomoc i niezwykłą otwartość? Sibi – uwielbiałam Twój głos w słuchawce reżyserskiej i nasze szalone przywitania? i za ratowanie – kiedy była potrzeba 😀 Majaczku @pocolanamis za piękne scenariusze i świetne charakterologiczne wyczucie !!! I za odważne dodatki apropos różnych śmiesznych sytuacji… 😛 Maciuś @maciejmusial_official za wspólne flow, radochę i profeskę 🙂 i w ogóle – za to, że tacy jesteście fajni i normalni i pracowici i konkretni i z poczuciem humoru i dystansem !!!?najcenniejsze dla mnie jest to, że – jak powiedział Rinke – stworzyliśmy TEAM !? było SUPER !!!! Ściskam całą ekipę ! Dziękuję baaaardzo całej wspaniałej PUBLICZNOŚCI za piękne słowa, komentarze, uśmiechy i dobry odbiór? dziękuję również władzom TVP, że mimo mojej niepokorności politycznej (zawsze uważałam, że powinnam żyć w zgodzie ze swoim sumieniem) dawaliście się namówić przez te parę lat producentom i reżyserom, którzy chcieli ze mną pracować i pozwalaliście na kontynuowanie mojej pracy. Natomiast nie dziękuję za sposób pożegnania się ze mną. Chyba po paru latach prowadzenia tylu programów i bycia jedną z „twarzy TVP”- jak mnie określono – można było zrobić to w bardziej elegancki sposób niż jeden informacyjny telefon wykonany przez kolegę z produkcji. No trudno. Tak czy siak – było wspaniale! :))) mojej boskiej następczyni i koleżance Idzie @idavictoria (tak czytałam?) życzę samych najlepszych wrażeń i chwil ! 🙂 fajnie, że kolejna artystyczna dusza przejmie pałeczkę✌️ a u mnie? Coś się kończy…coś zaczyna 😀 ✌️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *