Tomasz Kot jako Nikola Tesla! Polak zagra główną rolę w filmie „Nikola”!

Portal „Deadline” podał jedne z ciekawszych wiadomości ostatnich dni: Polak zagra Nikolę Teslę w filmie „Nikola”. Tesla jeden z bardziej znanych wynalazców XX w. Pochodził z Serbii, mieszkał w Stanach Zjednoczonych. Wynalazł m.in. radio, ale pracował też nad bardziej górnolotnymi wynalazkami jak np. przesył energii elektrycznej bez kabla. Wiele jego wynalazków przepadło bezpowrotnie, ale jego osoba jest wciąż znana i tworzą się wokół niej różne mity i legendy. Film biograficzy o Nikoli Tesli ma rozwiać wszelkie wątpliwości!

Anand Tucker reżyserem filmu „Nikola”

Znany np. z filmów „Oświadczyny po irlandzku” czy „Troje do pary” reżyser będzie również autorem scenariusza do filmu „Nikola”, w którym główną rolę zagra znany i lubiany Tomasz Kot! To wielki sukces Polaka i spora radość dla fanów dobrego, polskiego kina. Jest to również nobilitacja dla naszego kraju. Reżyser, Anand Tucker, przyznaje jednak, że o zatrudnieniu Tomasza Kota jako aktora pierwszoplanowego przesądziła jego rola w „Zimnej Wojnie” Pawlikowskiego.

Twórcy nie kryją podekscytowania z informacji o tym, że Tomasz Kot zagra główną rolę w ich filmie, jednak nie chcą na chwilę obecną zdradzić, kto będzie obsadzony w pozostałych rolach.

A tak sam zainteresowany skomentował sytuacje na Instagramie:

https://www.instagram.com/p/BzGVz31iQSs/
Obserwuj i podziel się:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *